Afdrukken

Workshops 2e halfjaar 2014+

Geschreven door REIN NAMENS ZINNENPRIKKELS.

Laatst bijgewerkt: 12 januari 2015Header-Zinnenprikkels-2eHalfjaar2014 2 v2


 Inhoud van deze pagina
  -klik op de links hieronder om naar het betreffende gedeelte te gaan-
 ► Hoe werkt het?
 ► PROGRAMMA SEPTEMBER 2014
 ► PROGRAMMA OKTOBER 2014
 ► PROGRAMMA NOVEMBER 2014
 ► PROGRAMMA DECEMBER 2014
 ► PROGRAMMA JANUARI 2015


Hoe werkt het?
Hieronder vind je het complete programma-aanbod Workshops en Activiteiten van Zinnenprikkels 2e halfjaar 2014+.

In het overzicht vind je alle details over de workshops: de verschillende data en tijdstippen, de locatie, de workshophouder en de ruimte waar een workshop plaatsvindt. Ook kun je doorklikken naar de beschrijving van een workshop, de website van een workshophouder of het menu van Eetclub Zinnenprikkels Utrecht voor een bepaalde week.

Bij elke workshop of activiteit staat de (afkorting van de) locatie vermeld. Klik erop voor locatie-informatie en routebeschrijving.
Zinnenprikkels Locatie Kopi Susu Utrecht (KS)
Zinnenprikkels Locatie Lazuli Utrecht (LZ)
Zinnenprikkels Locatie Kerkveld Nieuwegein (NG)

Het digitale overzicht op Peers2Peers.nl wordt wekelijks bijgewerkt. Bijzonderheden en eventuele programmawijzigingen worden vermeld zodra deze bekend zijn (rood en cursief). Je vindt hier dus altijd de meest actuele informatie!

Aanmelden? (opent in nieuw venster)
Handig om te weten! (opent in nieuw venster)
Beschrijving Workshops (opent in nieuw venster)

Lees ook het gehele overzichtsartikel: Zinnenprikkels 2e halfjaar 2014+ (opent in nieuw venster).

[Naar boven]


PROGRAMMA SEPTEMBER 2014

MAANDAG 15 SEPTEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 – 15.00 uur

In Balans (reeks) Marieke Remmen LZ grote zaal Deel 1 van 4 (start)

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 – 17.00 uur

Zen Meditatie Dineke van der Most LZ grote zaal  

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiegels & Affirmaties Annelieke Fonkert KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi KS boven  

VRIJDAG 19 SEPTEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness (reeks) Marjan Postma e.a. NG grote zaal Deel 1 van 7 (start)

13.00 - 14.30 uur

Buikdansen Ilona Hol NG rode zaal  

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage (inleiding) Angelique Verhoef NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 22 SEPTEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Transreizen Emmy Sangers LZ grote zaal  

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Buikdansen Ilona Hol LZ grote zaal  

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

ThemaCafé   KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS boven  

VRIJDAG 26 SEPTEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness (reeks) Marjan Postma e.a. NG grote zaal Deel 2 van 7

13.00 - 14.30 uur

BML (Body & Mind Language) Jolanda van den Akker NG rode zaal  

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Buikdansen Ilona Hol NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 29 SEPTEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

In Balans (reeks) Marieke Remmen LZ grote zaal Deel 2 van 4

13.30 - 15.00 uur

Tai Chi Marcela Astete LZ middenzaal  

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

DansFocus Vera Croese LZ grote zaal  

15.30 - 17.00 uur

Kennismaken met Theater Marc van Gelderen LZ middenzaal  

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools KS boven  

[Naar boven]


PROGRAMMA OKTOBER 2014

VRIJDAG 3 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness (reeks) Marjan Postma e.a. NG grote zaal Deel 3 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Affirmaties & Meditatie Annelieke Fonkert NG rode zaal Marjan Postma

[Naar boven]


MAANDAG 6 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Zen Meditatie Dineke van der Most LZ grote zaal  

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Effectief Communiceren (reeks) Mariëlle Groenendijk LZ grote zaal Deel 1 van 3 (start)

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS boven  

VRIJDAG 10 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness (reeks) Marjan Postma e.a. NG grote zaal Deel 4 van 7

13.00 - 14.30 uur

Exotische Dansmix Nadia Tan NG rode zaal  

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Buikdansen Ilona Hol NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 13 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

In Balans (reeks) Marieke Remmen LZ grote zaal Deel 3 van 4

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Tai Chi Marcela Astete LZ middenzaal  

15.30 - 17.00 uur

Effectief Communiceren (reeks) Mariëlle Groenendijk LZ grote zaal Deel 2 van 3

15.30 - 17.00 uur

Kennismaken met Theater Marc van Gelderen LZ middenzaal  

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Muziek & Lichaamsbewustzijn Annelieke Fonkert KS boven  

15.30 - 17.00 uur

Voetzoolmassage Emmy Sangers KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

DansFocus Vera Croese KS boven  

VRIJDAG 17 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness (reeks) Marjan Postma e.a. NG grote zaal Deel 5 van 7

13.00 - 14.30 uur

BML (Body & Mind Language) Jolanda van den Akker NG rode zaal  

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 20 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Buikdansen Ilona Hol LZ grote zaal  

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Effectief Communiceren (reeks) Mariëlle Groenendijk LZ grote zaal Deel 3 van 3 (slot)

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS boven  

VRIJDAG 24 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness (reeks) Marjan Postma e.a. NG grote zaal Deel 6 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 27 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

In Balans (reeks) Marieke Remmen LZ grote zaal Deel 4 van 4 (slot)

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Licht op Verlies en
Ruimte voor Rouw (reeks)
Madelinde Tellegen & Annette Sins LZ grote zaal Deel 1 van 6 (start)

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools KS boven Eerste gedeelte

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools KS achter Tweede gedeelte

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS boven  

VRIJDAG 31 OKTOBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

BML (Body & Mind Language) Jolanda van den Akker NG rode zaal  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness (reeks) Marjan Postma e.a. NG grote zaal Deel 7 van 7 (slot)

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Muziek & Lichaamsbewustzijn Annelieke Fonkert NG groene zaal  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi NG rode zaal  

[Naar boven]


PROGRAMMA NOVEMBER 2014

MAANDAG 3 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Mindfulness (reeks) Frank Vernooij e.a. LZ grote zaal Deel 1 van 7 (start)

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Licht op Verlies en
Ruimte voor Rouw (reeks)
Madelinde Tellegen & Annette Sins LZ grote zaal Deel 2 van 6

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS boven  

VRIJDAG 7 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Exotische Dansmix Nadia Tan NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks) Ishwari NG groene zaal Deel 1 van 6 (start)

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks)
Ishwari NG
groene zaal Tweede gedeelte

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 10 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Mindfulness (reeks) Frank Vernooij e.a. LZ grote zaal Deel 2 van 7

13.30 - 15.00 uur

Dialoog (dubbele workshop)
Joop Kools LZ
middenzaal Eerste gedeelte

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools LZ
middenzaal Tweede gedeelte

15.30 - 17.00 uur

Licht op Verlies en
Ruimte voor Rouw (reeks)
Madelinde Tellegen & Annette Sins LZ grote zaal Deel 3 van 6

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiegels & Affirmaties Annelieke Fonkert KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Kennismaken met Theater Marc van Gelderen KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Buikdansen
Ilona Hol KS
boven  

VRIJDAG 14 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi Marcela Astete NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools NG rode zaal Eerste gedeelte

13.00 - 14.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks) Ishwari NG groene zaal Deel 2 van 6

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools NG rode zaal Tweede gedeelte

15.00 - 16.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks) Ishwari NG groene zaal Tweede gedeelte

[Naar boven]


MAANDAG 17 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Mindfulness (reeks) Frank Vernooij e.a. LZ grote zaal Deel 3 van 7

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Lichtmeditatie Emmy Sangers LZ grote zaal  

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS boven  

VRIJDAG 21 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Kennismaken met Theater Marc van Gelderen NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Affirmaties & Meditatie Annelieke Fonkert NG
rode zaal  

13.00 - 14.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks) Ishwari NG groene zaal Deel 3 van 6

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks)
Ishwari NG
groene zaal Tweede gedeelte

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 24 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Mindfulness (reeks) Frank Vernooij e.a. LZ grote zaal Deel 4 van 7

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Licht op Verlies en
Ruimte voor Rouw (reeks)
Madelinde Tellegen & Annette Sins LZ grote zaal Deel 4 van 6

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dialoog (dubbele workshop)
Joop Kools KS boven Eerste gedeelte

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Dialoog (dubbele workshop)
Joop Kools KS
boven Tweede gedeelte

19.00 - 20.30 uur

ThemaCafé   KS achter  

VRIJDAG 28 NOVEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

BML (Body & Mind Language) Jolanda van den Akker NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks) Ishwari NG groene zaal Deel 4 van 6

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks)
Ishwari NG
groene zaal Tweede gedeelte

15.00 - 16.30 uur

Buikdansen Ilona Hol NG rode zaal  

[Naar boven]


PROGRAMMA DECEMBER 2014

MAANDAG 1 DECEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Mindfulness (reeks) Frank Vernooij e.a. LZ grote zaal Deel 5 van 7

15.30 - 17.00 uur

Licht op Verlies en
Ruimte voor Rouw (reeks)
Madelinde Tellegen & Annette Sins LZ grote zaal Deel 5 van 6

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS boven  

VRIJDAG 5 DECEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Exotische Dansmix
Nadia Tan NG
grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Zen Meditatie Dineke van der Most NG rode zaal  

13.00 - 14.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks) Ishwari NG groene zaal Deel 5 van 6

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks)
Ishwari NG
groene zaal Tweede gedeelte

15.00 - 16.30 uur

Muziek & Lichaamsbewustzijn Annelieke Fonkert NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 8 DECEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Mindfulness (reeks) Frank Vernooij e.a. LZ grote zaal Deel 6 van 7

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Licht op Verlies en
Ruimte voor Rouw (reeks)
Madelinde Tellegen & Annette Sins LZ grote zaal Deel 6 van 6 (slot)

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Lachmeditatie Emmy Sangers KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

ThemaCafé   KS
achter  

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Marcela Astete KS boven  

VRIJDAG 12 DECEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Kennismaken met Theater Marc van Gelderen NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Yoga Viola Murgia NG
rode zaal  

13.00 - 14.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks) Ishwari NG groene zaal Deel 6 van 6 (slot)

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Cursus in Wonderen (reeks)
Ishwari NG
groene zaal Tweede gedeelte

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 15 DECEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Mindfulness (reeks) Frank Vernooij e.a. LZ grote zaal Deel 7 van 7 (slot)

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Buikdansen Ilona Hol LZ grote zaal  

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Muziek & Lichaamsbewustzijn Annelieke Fonkert KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Auke Jonker KS
boven  

VRIJDAG 19 DECEMBER 2014

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

BML (Body & Mind Language) Jolanda van den Akker NG grote zaal  

13.00 - 16.30 uur

Raja-Yoga Roy Gelderblom NG rode zaal  

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Buikdansen Ilona Hol NG rode zaal  

[Naar boven]


PROGRAMMA JANUARI 2015

MAANDAG 12 JANUARI 2015

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Zen Meditatie Dineke van der Most LZ grote zaal  

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Effectief Communiceren (reeks) Mariëlle Groenendijk LZ grote zaal Deel 1 van 3 (start)

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Affirmaties & Meditatie Annelieke Fonkert KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen
Auke Jonker KS boven  

19.00 - 20.30 uur

ThemaCafé   KS
achter  

VRIJDAG 16 JANUARI 2015

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Exotische Dansmix Nadia Tan NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Yoga Viola Murgia NG rode zaal  

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Buikdansen Ilona Hol NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 19 JANUARI 2015

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

DansFocus Vera Croese LZ grote zaal  

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Effectief Communiceren (reeks) Mariëlle Groenendijk LZ grote zaal Deel 2 van 3

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Hart Meditatie Emmy Sangers KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Marcela Astete KS boven  

VRIJDAG 23 JANUARI 2015

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Kennismaken met Theater Marc van Gelderen NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Muziek & Lichaamsbewustzijn Annelieke Fonkert NG rode zaal  

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef NG rode zaal  

[Naar boven]


MAANDAG 26 JANUARI 2015

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Buikdansen Ilona Hol LZ grote zaal  

15.00 - 15.30 uur

Pauze met koffie en thee   LZ    

15.30 - 17.00 uur

Effectief Communiceren (reeks) Mariëlle Groenendijk LZ grote zaal Deel 3 van 3 (slot)

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dialoog (dubbele workshop)
Joop Kools KS boven Eerste gedeelte

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café Kostprijs € 5,-

19.00 - 20.30 uur

Dialoog (dubbele workshop) Joop Kools KS
boven Tweede gedeelte

19.00 - 20.30 uur

ThemaCafé   KS
achter  

VRIJDAG 30 JANUARI 2015

Tijd

Workshop of Activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch   NG foyer Kostprijs € 1,50

13.00 - 14.30 uur

BML (Body & Mind Language) Jolanda van den Akker NG grote zaal  

13.00 - 14.30 uur

Dialoog (dubbele workshop)
Joop Kools NG rode zaal Eerste gedeelte

14.30 - 15.00 uur

Pauze met koffie en thee   NG foyer  

15.00 - 16.30 uur

Dialoog (dubbele workshop)
Joop Kools NG rode zaal Tweede gedeelte

[Naar boven]