Afdrukken

Workshops najaar 2015

Geschreven door REIN NAMENS ZINNENPRIKKELS.

Laatst bijgewerkt: 21 december 2015 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Zinnenprikkels heeft winterstop na vrijdag 18 december 2015 * De workshops en eetclub starten weer op maandag 11 januari 2016 * Zinnenprikkels wenst iedereen fijne feestdagen en een zingevend nieuwjaar! *
Poster Zinnenprikkels Najaar 2015 NIEUWEGEIN Poster Zinnenprikkels Najaar 2015 UTRECHT

 Inhoud van deze pagina
  -klik op de links hieronder om naar het betreffende gedeelte te gaan-
  Hoe werkt het?
  PROGRAMMA SEPTEMBER 2015
  PROGRAMMA OKTOBER 2015
  PROGRAMMA NOVEMBER 2015
  PROGRAMMA DECEMBER 2015


Hoe werkt het?

Zinnenprikkels is gratis en openbaar toegankelijk. Iedereen is welkom!

Zinnenprikkels najaar 2015 is van start gegaan op maandag 7 september en eindigt op 18 december 2015.
Op deze pagina vind je het overzicht van workshops, eetclub en live-muziek in cultureel café Kopi Susu (Utrecht) en wijkhuis De Steeg (Nieuwegein).

Bekijk het hoofdartikel voor alle informatie en diverse links: [Zinnenprikkels najaar 2015]

[Naar boven]


PROGRAMMA SEPTEMBER 2015


MAANDAG 7 SEPTEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Kennismaken met Mindfulness Marjan Postma e.a. KS boven  

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra KS boven  

VRIJDAG 11 SEPTEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness Nieuwegein [Start] Marjan Postma e.a. DS 3 Deel 1 van 7

15.00 - 16.30 uur

Dialoog Joop Kools DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Transreizen Emmy Sangers DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Open Podium / Jamsessie • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 14 SEPTEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol KS boven  

15.30 - 17.00 uur

Lichtmeditatie Emmy Sangers KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tekenen & Schilderen Auke Jonker e.a. KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Dansfocus Vera Croese KS boven  

VRIJDAG 18 SEPTEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Zenmeditatie Dineke van der Most DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus Vera Croese DS 2  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness Nieuwegein Marjan Postma e.a. DS 3 Deel 2 van 7

15.00 - 16.30 uur

Voetzoolmassage Emmy Sangers DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Ferry van Enst • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 21 SEPTEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Mindfulness Utrecht [Start] Marjan Postma e.a. KS boven Deel 1 van 7

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra KS boven  

VRIJDAG 25 SEPTEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness Nieuwegein Marjan Postma e.a. DS 3 Deel 3 van 7

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Christine Kraaij DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Ontdek Jezelf Marjan Postma DS 2  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Boris Dzaneck (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 28 SEPTEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Mindfulness Utrecht Marjan Postma e.a. KS boven Deel 2 van 7

15.30 - 17.00 uur

Lachmeditatie Emmy Sangers KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tekenen & Schilderen Auke Jonker e.a. KS boven  


PROGRAMMA OKTOBER 2015


VRIJDAG 2 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Lichtmeditatie Emmy Sangers DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus Vera Croese DS 2  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness Nieuwegein Marjan Postma e.a. DS 3 Deel 4 van 7

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Who Cares & Friends • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 5 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Mindfulness Utrecht Marjan Postma e.a. KS boven Deel 3 van 7

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Spiritueel Dagboek Christine Quispel KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Dialoog Joop Kools KS boven  

VRIJDAG 9 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness Nieuwegein Marjan Postma e.a. DS 3 Deel 5 van 7

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Christine Kraaij DS 1  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef DS 2  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Skelectief • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 12 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

Dialoog: Thema Wereldarmoede Joop Kools KS boven

15.30 - 17.00 uur

Mindfulness Utrecht Marjan Postma e.a. KS boven Deel 4 van 7

15.30 - 17.00 uur

Voetzoolmassage Emmy Sangers KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tekenen & Schilderen Auke Jonker e.a. KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Dansfocus Vera Croese KS boven  

VRIJDAG 16 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

Dialoog: Thema Wereldarmoede Joop Kools Enik Trefpunt

VRIJDAG 16 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus Vera Croese DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness Nieuwegein Marjan Postma e.a. DS 3 Deel 6 van 7

13.00 - 14.30 uur

Zenmeditatie Dineke van der Most DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi DS 3  

15.00 - 16.30 uur

Zingevingsspel &
Uit de knoop spel
Riekie Staal DS 1  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Hey mr. Rain • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 19 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Mindfulness Utrecht Marjan Postma e.a. KS boven Deel 5 van 7

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra KS boven  

VRIJDAG 23 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness Nieuwegein [Slot] Marjan Postma e.a. DS 3 Deel 7 van 7

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Christine Kraaij DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 2  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Time Oud • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 26 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Mindfulness Utrecht Marjan Postma e.a. KS boven Deel 6 van 7

15.30 - 17.00 uur

Transreizen Emmy Sangers KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tekenen & Schilderen Auke Jonker e.a. KS boven  

VRIJDAG 30 OKTOBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Ontdek Jezelf Marjan Postma DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus Vera Croese DS 2  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi DS 2  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Wolvenplein • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

PROGRAMMA NOVEMBER 2015


MAANDAG 2 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Mindfulness Utrecht [Slot] Marjan Postma e.a. KS boven Deel 7 van 7

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra KS boven  

VRIJDAG 6 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Christine Kraaij DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Transreizen Emmy Sangers DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – SMMU & Friends Live • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 9 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

CompassieTraining [Start] Maria Meulenbeek KS boven Deel 1 van 6

15.30 - 17.00 uur

Vanuit je Hart Emmy Sangers KS achter  

15.30 - 17.00 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tekenen & Schilderen Auke Jonker e.a. KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Dialoog: Thema Thuis Joop Kools KS boven

VRIJDAG 13 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Ontdek Jezelf Marjan Postma DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus Vera Croese DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Dialoog: Thema Thuis Anneke Tan DS 1  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Who Cares • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 16 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

CompassieTraining Maria Meulenbeek KS boven Deel 2 van 6

15.30 - 17.00 uur

Transreizen Emmy Sangers KS boven  

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra KS boven  

VRIJDAG 20 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Christine Kraaij DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 2  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Princess & Sander Bressers • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 23 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

CompassieTraining Maria Meulenbeek KS boven Deel 3 van 6

15.30 - 17.00 uur

Voetzoolmassage Emmy Sangers KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tekenen & Schilderen Auke Jonker e.a. KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Dansfocus Vera Croese KS boven  

VRIJDAG 27 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Zenmeditatie Dineke van der Most DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus Vera Croese DS 2  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi DS 2  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Boris Dzaneck (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 30 NOVEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

CompassieTraining Maria Meulenbeek KS boven Deel 4 van 6

15.30 - 17.00 uur

Lichtmeditatie Emmy Sangers KS boven  

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra KS boven  


PROGRAMMA DECEMBER 2015


VRIJDAG 4 DECEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Christine Kraaij DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Lichtmeditatie Emmy Sangers DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Freek Zwanenberg & Friends • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 7 DECEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

CompassieTraining Maria Meulenbeek KS boven Deel 5 van 6

15.30 - 17.00 uur

Hooggevoeligheid Emmy Sangers KS achter  

15.30 - 17.00 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol KS boven  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tekenen & Schilderen Auke Jonker e.a. KS achter  

19.00 - 20.30 uur

Dialoog Joop Kools KS boven  

VRIJDAG 11 DECEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen Saskia Kipp DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus Vera Croese DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Dialoog Joop Kools DS 1  

15.00 - 16.30 uur

HormoonYoga & Gezichtsmassage Angelique Verhoef DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie Pip Loi DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom € 5,- / 3 gangen

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Wolvenplein • SMMU Events (klik voor details)

[Naar boven]

MAANDAG 14 DECEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

13.30 - 15.00 uur

CompassieTraining [Slot] Maria Meulenbeek KS boven Deel 6 van 6

15.30 - 17.00 uur

Dansfocus Vera Croese KS boven  

15.30 - 17.00 uur

Mandala Tekenen Dolly Rugebregt KS achter  

17.00 - 19.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   KS café € 5,- / 3 gangen

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra KS boven  

VRIJDAG 18 DECEMBER 2015

Tijd

Workshop of activiteit Workshophouder Locatie Ruimte Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch DS Optioneel / € 1,50

13.00 - 14.30 uur

Zingevingsspel &
Uit de knoop spel
Riekie Staal DS 1  

13.00 - 14.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans Ilona Hol DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen Christine Kraaij DS 1  

15.00 - 16.30 uur

Transreizen Emmy Sangers DS 2  

15.00 - 16.30 uur

Tai Chi Olga Feenstra DS 3  

17.00 - 18.00 uur

Eetclub: Klik voor het menu   DS Lunchroom Let op: volgeboekt!

 ►Live-muziek Kopi Susu vanaf 19.30 uur – Nick & Friends • Kopi Susu (klik voor details)

[Naar boven]

Winterstop Zinnenprikkels in de kerstvakantie
Er zijn géén workshops en activiteiten tijdens de winterstop
van maandag 21 december 2015 t/m vrijdag 8 januari 2016.