Afdrukken

Workshops 1e halfjaar 2016

Geschreven door REIN NAMENS ZINNENPRIKKELS.

Laatst bijgewerkt: 3 aug 2016

Door zomerse vakantie omstandigheden heeft de redactie van peers2peers.nl tijdelijk geen tijd om het programma ZOMER ZINNNENPRIKKELS 2016 in dit artikel dagelijks bij te werken.

In de lopende week (een week van tevoren) wordt  het bruisende ZOMER PROGRAMMA , met een volledige beschrijving van de workshops , gepresenteerd in de dynamische agenda van peers2peers.nl .

Een link naar de dynamische agenda op peers2peers.nl en facebook zinnenprikkels

WORKSHOPS ZINNENPRIKKELS 1e HALFJAAR 2016

► Klik hier voor de workshops en activiteiten van VRIJDAG 1 JULI 2016! ◄ ► Link naar de agenda (voor lastminute wijzigingen) ◄

* Vanaf maandag 4 juli 2016 start het programma Zomer Zinnenprikkels 2016 * Kom ook naar Zinnenprikkels in het Park, op zaterdag 9 juli in het Majellapark! *


Poster Zinnenprikkels 1e halfjaar 2016

 Inhoud van deze pagina
  -klik op de links hieronder om naar het betreffende gedeelte te gaan-
  Hoe werkt het?
  PROGRAMMA JANUARI 2016
  PROGRAMMA FEBRUARI 2016
  PROGRAMMA MAART 2016
  PROGRAMMA APRIL 2016
  PROGRAMMA MEI 2016
  PROGRAMMA JUNI 2016
  PROGRAMMA JULI 2016


ZINNENPRIKKELS PROGRAMMA JANUARI 2016

 

MAANDAG 11 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Transreizen

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

KS

boven

Let op: gewijzigd!

[Terug]

WOENSDAG 13 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 15 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Musicproject De Steeg • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 18 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dansfocus

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Gesprek

Mickal Weggelaar

KS

boven

Let op: gewijzigd!

[Terug]

WOENSDAG 20 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 22 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Transreizen

Emmy Sangers

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Kennismaken met Mindfulness

Marjan Postma

DS

3

Deel 1 van 2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

15.00 - 16.30 uur

Gesprek

Joop Kools

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Gert-Jan Kersbergen • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 25 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Lichtmeditatie

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 27 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 29 JANUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Kennismaken met Mindfulness

Marjan Postma

DS

3

Deel 2 van 2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Covers David Bowie • SMMU Events


[Naar boven]


ZINNENPRIKKELS PROGRAMMA FEBRUARI 2016

 

MAANDAG 1 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

CompassieTraining [Reeks] [Start]

Maria Meulenbeek

KS

boven

Deel 1 van 7

15.30 - 17.00 uur

Tao Dans

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Kennismaken met Mindfulness

Marjan Postma

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 3 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 5 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks] [Start]

Marjan Postma

DS

3

Deel 1 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

15.00 - 16.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Covers David Bowie: Part II! • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 8 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

CompassieTraining [Reeks]

Maria Meulenbeek

KS

boven

Deel 2 van 7

15.30 - 17.00 uur

Transreizen

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 10 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 12 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma

DS

3

Deel 2 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Victor Sams & Ousmane Seye • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 15 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

CompassieTraining [Reeks]

Maria Meulenbeek

KS

boven

Deel 3 van 7

15.30 - 17.00 uur

Dansfocus

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 17 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 19 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Lichtmeditatie

Emmy Sangers

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma

DS

3

Deel 3 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Gesprek

Joop Kools

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Sekou Dioubate & Ousmane Seye • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 22 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Lichtmeditatie

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 24 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 26 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma

DS

3

Deel 4 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Covers David Bowie: Part III • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 29 FEBRUARI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

CompassieTraining [Reeks]

Maria Meulenbeek

KS

boven

Deel 4 van 7

15.30 - 17.00 uur

Tao Dans

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

KS

boven

 

[Terug]


ZINNENPRIKKELS PROGRAMMA MAART 2016

 

WOENSDAG 2 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 4 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus

Vera Croese

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma

DS

3

Deel 5 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

15.00 - 16.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Nick, Paul and (some) friends • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 7 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

CompassieTraining [Reeks]

Maria Meulenbeek

KS

boven

Deel 5 van 7

15.30 - 17.00 uur

Tantra

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 9 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 11 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma

DS

3

Deel 6 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Open Podium / Jamsessie • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 14 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

CompassieTraining [Reeks]

Maria Meulenbeek

KS

boven

Deel 6 van 7

15.30 - 17.00 uur

Dansfocus

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 16 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 18 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Tarot

Emmy Sangers

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks] [Slot]

Marjan Postma

DS

3

Deel 7 van 7

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

15.00 - 16.30 uur

Mantrazang

Linda Griffioen

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Akoestisch Open Podium • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 21 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

13.00 - 15.00 uur

CompassieTraining [Reeks] [Slot]

Maria Meulenbeek

KS

boven

Deel 7 van 7

15.30 - 17.00 uur

Lachen

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 23 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 25 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Hamid & Friends • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 28 MAART 2016

Geen workhops Zinnenprikkels op Tweede Paasdag

[Terug]

WOENSDAG 30 MAART 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]


ZINNENPRIKKELS PROGRAMMA APRIL 2016

 

VRIJDAG 1 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

DS

2

13.00 - 14.30 uur

Tao Dans

Vera Croese

DS

3

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

15.00 - 16.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – SMMU Live & Acoustic • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 4 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Hooggevoeligheid

Emmy Sangers

KS

boven

Deel 1 van 2

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 6 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 8 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Nick & Friends • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 11 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Tao Dans

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 13 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 15 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

DS

2

15.00 - 16.30 uur

Transreizen

Emmy Sangers

DS

3

Workshop vervalt

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

Workshop vervalt

15.00 - 16.30 uur

Mantrazang

Linda Griffioen

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – In-House Music Party • Kopi Susu


[Naar boven]


MAANDAG 18 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Hooggevoeligheid

Emmy Sangers

KS

boven

Deel 2 van 2

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 20 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 22 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

Gaat wél door!

15.00 - 16.30 uur

Gesprek

Joop Kools

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Who Cares • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 25 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dansfocus

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 27 APRIL 2016

Géén workshops en Eetclub Zinnenprikkels in verband met Koningsdag.
Wél activiteiten op de locatie Kopi Susu. Klik op de afbeelding voor meer info!

Header Koningsdag 2016 680x251 v1

[Terug]

VRIJDAG 29 APRIL 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Lichtmeditatie

Emmy Sangers

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus

Vera Croese

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

2

Gaat wél door!

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – De Altijd Wat? Band! • SMMU Events


[Naar boven]


ZINNENPRIKKELS PROGRAMMA MEI 2016

 

MAANDAG 2 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Verbonden Ademen

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 4 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 6 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Michael Dallin • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 9 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Tao Dans

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 11 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 13 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks] [Start]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 1 van 8

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus

Vera Croese

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Mantrazang

Linda Griffioen

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • SMMU Events @ Garden Festival De Uithof Utrecht • [klik voor info]


[Naar boven]


MAANDAG 16 MEI 2016

Géén workshops en Eetclub Zinnenprikkels in verband met 2e Pinksterdag.

[Terug]

WOENSDAG 18 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Gesprek (thema’s)

Joop Kools

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 20 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 2 van 8

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Gesprek

Joop Kools

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Kommer en Kwel & Kings of Wellness • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 23 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dansfocus

Vera Croese

KS

boven

18.00 - 21.00 uur

Géén Eetclub Zinnenprikkels, wél Cultural Cookery!

KS

café

€16,50 / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

Géén Eetclub Zinnenprikkels, wél Cultural Cookery!

[Terug]

WOENSDAG 25 MEI 2016

* WOENSDAG 25 MEI 2016 géén Zinnenprikkels * Workshop Oriëntaalse (buik)dans vervalt! *

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

Let op: vervalt!

[Terug]

VRIJDAG 27 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 3 van 8

13.00 - 14.30 uur

Transreizen

Emmy Sangers

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Ontdek Jezelf / Uit de Knoop spel

Marjan Postma

DS

1

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Géén Live-muziek SMMU Events vanwege The Cultural Cookery Utrecht


[Naar boven]


MAANDAG 30 MEI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Transreizen

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

Let op: gewijzigd!

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]


ZINNENPRIKKELS PROGRAMMA JUNI 2016

 

WOENSDAG 1 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

KS

boven

Let op: gewijzigd!

[Terug]

VRIJDAG 3 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 4 van 8

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

DS

3

Let op: vervalt!

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Géén Live-muziek SMMU Events vanwege Personeelsfeest


[Naar boven]


MAANDAG 6 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Tao Dans

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 8 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 10 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 5 van 8

13.00 - 14.30 uur

Transreizen

Emmy Sangers

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Ontdek Jezelf / Uit de Knoop spel

Marjan Postma

DS

1

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – ARI and the Faith • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 13 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Lichtmeditatie

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 15 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

KS

boven

Let op: gewijzigd!

[Terug]

VRIJDAG 17 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 6 van 8

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

DS

3

Let op: gewijzigd!

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Wolvenplein • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 20 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Dansfocus

Vera Croese

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

19.00 - 20.30 uur

Mindfulness

Anne Derksen

KS

boven

 

[Terug]

WOENSDAG 22 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

KS

boven

[Terug]

VRIJDAG 24 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 7 van 8

13.00 - 14.30 uur

Dansfocus

Vera Croese

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Mantrazang

Linda Griffioen

DS

2

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Prince Tribute Covers • SMMU Events


[Naar boven]


MAANDAG 27 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

15.30 - 17.00 uur

Tantra

Emmy Sangers

KS

boven

17.00 - 19.00 uur

Eetclub Zinnenprikkels Utrecht: Klik voor het menu

KS

café

€ 5,- / 3 gangen

18.30 - 19.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

19.00 - 20.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Auke Jonker e.a.

KS

achter

[Terug]

WOENSDAG 29 JUNI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

19.00 - 20.30 uur

Yoga & Meditatie

Pip Loi

KS

boven

Let op: gewijzigd!

[Terug]


ZINNENPRIKKELS PROGRAMMA JULI 2016

 

VRIJDAG 1 JULI 2016

Tijd

Workshop of activiteit

Workshophouder

Locatie

Ruimte

Bijzonderheden

12.00 - 13.00 uur

Lunch (reserveren niet nodig)

DS

Lunchroom

Optioneel / €1,50

12.30 - 14.30 uur

Mindfulness [Reeks] [Slot]

Marjan Postma e.a.

DS

3

Deel 8 van 8

13.00 - 14.30 uur

Verhalen Vertellen

Saskia Kipp

DS

1

13.00 - 14.30 uur

Tai Chi

Olga Feenstra

DS

2

14.30 - 15.00 uur

Pauze (koffie & thee wordt verzorgd door Zinnenprikkels)

15.00 - 16.30 uur

Samen Tekenen & Schilderen

Christine Kraaij

DS

1

15.00 - 16.30 uur

Oriëntaalse (buik)dans

Ilona Hol

DS

3

17.30 - 18.30 uur

Eetclub Zinnenprikkels Nieuwegein: Klik voor het menu

DS

Lunchroom

€ 5,- / 3 gangen

<clear="all" />

Live-muziek • Kopi Susu • vanaf 19.30 uur – Pieter van der Vinne • SMMU Events


[Naar boven]